תמיד טוב להיות בקשר

אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה.
קבלו בדיקה ראשונית ללא עלות


  הנהלת חשבונות לעסקים שרוצים לצמוח

  בעלי עסקים שחושבים קדימה ורוצים להגיע למקסימום רווחים, כבר יודעים – שירותי הנהלת חשבונות הם הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות מראש שקט כדי להתמקד במה שהכי מעניין אותו ורווחי עבור העסק.

  כשרק פתחת את העסק שלך, לא יכולת לדמיין את כל מה שיקרה לאורך הדרך – ההצלחות הגדולות, האתגרים… הכל נפלא. אבל ביחד עם ניהול עסק, מגיעות גם הבירוקרטיה וה"מטלות".

  זה נכון, אי אפשר להתחמק גם מהמטלות הפחות מרתקות בזמן שבונים את העסק, אבל יש גם חדשות טובות: משרד רואה חשבון מומלץ שרון שי יכול לטפל עבורך בכל הנהלת החשבונות ולפנות לך את הזמן לדברים שחיוניים להתפתחות העסק.

  זמן שווה כסף

  כשמירב המאמצים שלך מושקע בבניית מוניטין, במתן שירות ללקוחות, בבניית הצעות מחיר, בשיווק ובקידום של המוצרים שיש לך להציע לעולם, אין לך זמן להתעסק במנהלות ובחשבונאות. ואם בכל זאת בחרת לפנות זמן לטובת המטלות המרגיזות האלה בעצמך, בוודאי יתברר לך שמדובר בזמן רב, שהיה יכול להיות מנותב למקומות שהיו מניבים לך רווחים גדולים והכנסות משתלמות בהרבה. השאירו פרטים עוד היום ונציג ממשרדינו יחזור אליכם בנושא ייעוץ כלכלי לעסקים ללא עלות או התחייבות

  הרבה אנשים שוכחים את זה, ומתחשבנים על סכומים יחסית קטנים, מתוך מחשבה ש"הרי יש לי את היכולת לעשות זאת בעצמי". אבל למעשה, מי שניהול חשבונות אינו תחום העיסוק העיקרי שלו, מבזבז עליו הרבה יותר זמן ממני, שמיומן כבר ומכיר את נבכי העסק כמעט בעל פה. בתחום המומחיות שלך, יש לך אפשרות להרוויח סכום כסף מסוים עבור פרק זמן כלשהו. כשמדובר בתחום רחוק ממך, כנראה שהזמן הזה יהיה הרבה פחות רווחי, ואולי אפילו יגרום לך להפסד.

  הלקוחות משרד רו"ח שרון שי תמיד אומרים, שבפרק הזמן שפיניתי להם מהתעסקות בחשבונאות ובבירוקרטיה, הם כיסו את עלות השירות, ועוד נשאר להם רווח. מבחינתי – זה רווח כפול, כי זו בדיוק המשמעות של "זמן שווה כסף".

  מע"מ שווה כסף

  "תגיד שרון, למה יוצא שאני נשאר עם כל כך מעט כסף אצלי, בסוף החודש?". שלל לקוחות שניסו לפתור בעצמם את כל הבירוקרטיה והנושאים החשבונאיים לעיתים קרובות נתקלו ב"קיר".

  אנסה להסביר, אך אל תיבהלו אם אתם לא מבינים, היופי הוא ש-80% מהלקוחות שלי משרד רו"ח בהכרח יבינו את השורות הבאות, אבל נהנים ממקסימום רווחים, כשאני מלווה אותם.

  שנצא להסבר? מס ערך מוסף, או בקיצור, מע"מ, הוא מס בשיעור קבוע, המוטל כמעט על כל שירות או מוצר שנסחר בעסקה כלשהי (ולמה כמעט? כי יש כמה חריגים, אבל זה, לסיפור אחר). הוא נקרא כך, כי הוא מבטא את התוספת הערכית שיש למוצר כלשהו בכל פעם שהוא עובר "יד" בדרך אל צרכן הקצה. החל מספק חומר הגלם, דרך היצרן, המשווק, הסיטונאי ועוד.

  רשות המסים מבדילה בין עוסק פטור לבין עוסק מורשה. בעוד שעוסק פטור אינו נושא בתשלום המע"מ, הוא נושא בו בתור צרכן קצה, כשהוא מגולם במחיר העסקה. עוסק מורשה, לעומתו, מזדכה על המע"מ בכל עסקה שהוא מבצע כצרכן, אך מעביר, מתוך פדיון העסקאות, אחוז מסוים (הקבוע בחוק) אל רשות המסים. בנושא פתיחת עסק קטן או פתיחת תיק עוסק מורשה צרו איתנו קשר ונסייע בשמחה

  אחד החלקים האהובים עלי בטיפול בתיקי הלקוחות שלי, הם מציאת ה"סכומים הנעלמים". הסכומים האלה מסתתרים בתוך עסקאות, שעל המע"מ שמגולם בהן הלקוחות שלי יכולים להזדכות. הם יכולים להגיע למאות ואף לאלפי שקלים. למרבה הצער, לפעמים זה בדיוק ההפרש שיבדיל בין עסק כושל לעסק שורד. ובמקרים משמחים יותר, זהו ההפרש בין עסק שורד לבין עסק מרוויח.

  לפתח את העסק שלך ולחשוב אסטרטגית

  מבחינתי, ללוות בעלי עסקים לא רק למה שהם חייבים עבור הרשויות, אלא גם מחשבה קדימה, על הרווחים שלהם בעוד שנה, שנתיים ואפילו חמש שנים, זה החלק המרתק באמת בעבודה.

  כמובן, שגם בעבודה שלי, יש חלקים מעניינים יותר ופחות. בעוד שיש קסם בעבודה מונוטונית שנגזרת ממיומנות ומניסיון, אני לא שוכח את האתגרים, את הפיצוחים ואת הריגוש שיש בליווי עסקי. משרד רו"ח שרון שי צבר במהלך השנים ניסיון בליווי עסקי ואסטרטגי של מאות עסקים. אינספור חוויות ותובנות עומדות לרשותי בליווי של עסק ברמה האסטרטגית, בבניה של תכניות עסקיות, שנוגעות בכל תחום אפשרי – החל מהפיננסים, דרך עבודת השיווק ועד לדקויות של אופן העבודה וההתקשרות מול כל לקוח ולקוח.

  העסק שלך לא לבד

  בדיוק באופן שבו הייתי רוצה שיעניקו לי שירות כצרכן, גם אני, מהצד של נותן השירות, עומד לרשותך. אנו במשרד רו"ח שרון שי מאמינים, שכשמעניקים ללקוחות שלנו שירות מעולה, הם פנויים להעניק ללקוחות שלהם את אותה הרמת של השירות. ובימינו, כשיש כל כך הרבה מתחרים בכל תחום, כבר ברור לכולם, שהשירות הוא זה שמבדיל עסק אחד מעסק אחר. לשירות טוב אין תחליף, מפני שבשלב מאוחר יותר הוא מתורגם לנאמנות, לשיווק מפה לאוזן ולבניית מוניטין. בזכות כל אלה, ההכנסות גדלות. אם קראתם עד לכאן ואתם בכלל לא בעלי עסק אלא מחפשים מידע בנושא החזר מס הכנסה לשכירים צרו איתנו קשר, נשמח לסייע לכם בנושא הזה.

  אנו במשרד רו"ח שרון שי עומדים  לרשותך במגוון ערוצי תקשורת. מלווים אותך, יד ביד, ומעניקים לך רשת תמיכה במגוון תחומים, כך שלך יישאר רק הדבר שנועדת לעשות – לתת שרות טוב, לבנות מוניטין ולהצליח בעסק שלך.

  לך רק נותר להשאיר פרטים ונציג מהמשרד יחזור אליך לצאת לדרך חדשה 

  למה אנחנו?

  התעסקות מול רשויות המס

  טיפול מהיר ומקצועי

  ניסיון רב שנים

  אנחנו כאן עבורכם

  זקוקים לייעוץ פרטני
  השאר מספר ונחזור אליך בהקדם


   אולי יעניין אתכם גם

   הצהרת הון ראשונה

   הצהרת הון ראשונה טיפים אחת לכמה שנים תצטרכו למלא הצהרת הון המדמה את מצב הנכסים וההתחייבויות שיש לבעל העסק. הצהרת ההון...

   ייעוץ כלכלי לעסקים

   בין הסיבות העיקריות שבגינן עסקים נסגרים בשנים הראשונות להקמתם, היא קבלת החלטות לא נכונות בכל הקשור להיבט הפיננסי בעסק. זוהי...

   הגשת דו"ח שנתי

   הגשת דוח שנתי למס הכנסה כל בעל עסק וכן אנשים נוספים עם הכנסה מסוימת נדרשים בהגשת טופס 1301 – או בשמו...

   פתיחת תיק עוסק מורשה

   פתיחת תיק עוסק מורשה דומה במעט לפתיחת עוסק פטור, אולם לא כל אחד נדרש בפתיחת עוסק מורשה. אם אין לכם...

   פתיחת עסק קטן

   איך לפתוח עסק קטן מהבית כאשר אנו מעוניינים לפתוח עסק, אנו צריכים להחליט אם מדובר על פתיחת עסק קטן או מעבר...

   מחשבים מסלול מחדש - איך להוביל את העסק שלך אחרי טלטלת הקורונה

   המסיכות מתחילות לרדת, ועימן, עולה השאלה - האם הקורונה הולכת להישאר זיכרון בלבד ב-2022 או שהיא כאן להישאר, כחלק מחיינו?...

   זו הסיבה שבעלי עסקים צריכים רואה חשבון מהרגע הראשון

   רק פתחת את עסק? בשעה טובה! חשבת שכדאי לחכות עם רואה החשבון? אני מזמין אותך לחשוב שוב ומציג את כל...

   טפסים חשובים

   סגירת תיק במעמ סגירת תיק במס הכנסה סגירת תיק ביטוח לאומי טופס הצהרת הון ריק חזרה מרצף מעבידים I רצף פיצויים I רצף קצבה...

   החובות המוטלות עליכם בתור בעלי עסק

   עוסק פטור הוא עצמאי שסכום מחזור עסקאותיו השנתי נמוך ממה שמוגדר כ"סכום הקובע" המתעדכן אחת לשנה (נכון ל-2020 - גובה...

   כבר לא עסק קטן? חשוב שתדעו

   עוסק מורשה הוא מי שסכום מחזור עסקאותיו השנתי גבוה מ"סכום הקובע". (כאמור, נכון לשנת 2020 גובה הסכום הקובע עומד על...

   חברה בע''מ

   חברה בע"מ הינה ישות משפטית עצמאית ונפרדת, הפועלת בהתאם לשיקולים עסקיים, וזאת, על מנת להפיק רווחים בגין פעילותה. בחברה עשוי...

   בעלי עסקים שמבינים איך לפתוח את השנה כמו שצריך

   אם יש לך עסק קטן ובינוני, בוודאי חשוב לך לגלות, אחת ולתמיד, אילו הוצאות מוכרות לצרכי מס? מה אפשר לעשות...

   הנהלת חשבונות לעסקים שרוצים לצמוח

   בעלי עסקים שחושבים קדימה ורוצים להגיע למקסימום רווחים, כבר יודעים – שירותי הנהלת חשבונות הם הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות...

   שכירים ורוצים להיות עוסקים פטורים? 3 דברים שצריך לדעת

   אם בעבר, מי שהיה שכיר, בדרך כלל ישב בנוחות בכיסא שלו, ניסה להתקדם בעבודה וציפה לפנסיה שלו, היום ברור שהתמונה...

   איזה עסק עלי לפתוח - עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ?

   השאלה המרכזית השבה וחוזרת בכל אחת מהפגישות אותן אנו מקיימים עם לקוחות שבכוונתם לפתוח עסק עוסקת בסוג העסק שיש לפתוח...

   שלוש סיבות ליצור תכנית עבודה שנתית לעסק שלך

   כן, גם אם "רק פתחת את העסק", כן, גם אם "העתיד בלתי צפוי ועדיף לזרום" – תכנית עבודה שנתית חיונית...

   עובדים בהייטק? יש 3 סיבות שבגללן ייתכן שמגיעים לכם עשרות אלפי שקלים

   סוף סוף אפשר לקבל את מה שמגיע לכם, בלי להתעסק בטפסים ושיחות | שרון שי משרד רואה חשבון ליווה עובדים...

   יצאת לחל"ת בתקופת הקורונה והשכר שלך גבוה מ-6,500 ₪? כנראה שמגיע לך החזר מס

   אז נכון, שנת 2020 הייתה מלאת פספוסים ואכזבות, אבל יש גם נקודת אור: אם הוציאו אותך לחל"ת או שפוטרת, סביר...

   חשפנו: איך בוחרים חברה להחזרי מס לשכירים כשיש שלל אפשרויות בשוק?

   מאות אלפי שקלים על הקו – והבחירה בידיים שלך; השוק מלא בחברות שמציעות החזר מס הכנסה לשכירים, אבל איך לבחור...
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי