בניית תכנית עבודה שנתית

שרון שי – רואה חשבון

בניית תכנית עבודה וליווי עסקי

השראה לעשייה

מה הצורך בבניית תכנית עבודה? בכל מסע שאי פעם עשית ותרצה לעשות בחיים, תמיד הייתה פסגה לכבוש. תמיד היה קצה למסלול, נקודה שאליה צריך להגיע לפני שעוצרים לארוחת הצהריים. כשיודעים לאן פנינו מועדות, אפשר לצאת לדרך ולנעוץ דגל ביעד.
כך גם במסע העסקי שלך. כשיש יעד, יש לאן לשאוף. חשוב לתכנן מראש את המסע של העסק שלך, ולסיים את השנה לפחות עם מינימום נזקים.
יש לתכנן את השנה הבאה, לקבוע יעדים להכנסות ורווחים שאליהם תשאף להגיע במהלך השנה.
כמובן לתכנן גם מהו היעד שאליו תרצה שאתה והעסק שלך תגיעו בעוד מספר שנים.  נכון, יכול להיות שאתה יכול לכבוש את הפסגה לבד, אך תוכל להגיע לשם הרבה יותר מהר עם בניית תכנית עבודה.

אם אתם מעוניינים בפתיחת תיק עוסק מורשה או אפילו פתיחת עסק קטן אנו ממליצים לכם לעשות עם איש מקצוע בניית תכנית עבודה שנתית.

חשוב להבהיר, שיעדים יכולים להשתנות במהלך הדרך.   חשוב להגדיר את היעדים מראש, כדי שאפשר יהיה לכוון אותם מחדש ולעשות בהם התאמות.
אם אתם שכירים ומחפשים מידע בנושא החזר מס הכנסה לשכירים צרו איתנו קשר ונסייע לכם בשמחה ובמהרה.

בניית תכנית עבודה שנתית – תכנון צפי הכנסות והוצאות

קל מאוד להתחפר בבעיות היום יומיות של העסק, לשבור את הראש מול התקלות וכיבוי השריפות. אך חשוב וקריטי לעצור ולהתבונן על העסק מלמעלה. מבטיח לכם שתראו דברים ותתכננו תוכניות שלא ראיתים לפני זה וכך תוכלו לכבוש את הפסגה בפרק זמן קצר מהצפוי. לעזרה ומידע נוסף בנוגע להגשת דו"ח שנתי צרו איתנו קשר.

תכנון שנתי נחוץ לא רק עבור העסק שלך ועבור רשויות המס, אלה גם עבור היציבות הכלכלית של המשפחה שלך.

מדובר בהרבה יותר מ"סדר בעסק" או במספרים, אלא במהלך, שיאפשר לך לשדרג את העסק לרמה הבאה. תכנון שנתי איכותי יכול לספק לך אופק כלכלי מהימן, שיעזור לך לתכנן את צעדיך העסקיים.

בניית תכנית עבודה שנתית מסייעת בקבלת החלטות הרות גורל, ומונעת פעולות וכניסה לשיתופי פעולה מסוכנים. תכנון שנתי יעיל פורש לפניך את ההכנסות אל מול ההוצאות ואת הרווחים אל מול ההפסדים. כל זאת, כדי שתהיה לך אפשרות להבין מה צפוי לעסק שלך בשנה הקרובה.
תדע אם יש לך אפשרות להשקיע בפרויקט חדש, עובדים נוספים, קידום ופרסום ועוד… או לשמור על פרופיל נמוך.

בעולם העסקי – אף אחד לא אוהב הפתעות, ורוב בעלי העסקים מעדיפים להיות מוכנים לכל. חשוב לדעת מה צפוי לעסק בעתיד הלא רחוק.
בעוד שתכנון שנתי יכול להיות מדויק להפליא, חייבים להיות זהירים.
לצד האיזון המושלם ששואפים אליו בסוף השנה, בין הכנסות לבין הוצאות – צריך לזכור את האפשרות שהעסק שלך יתקל בקשיים ובמצבים בלתי מתוכננים – שבמצב אחר היו עשויים, חס וחלילה, לרסק את העסק.
תכנון הוצאות שנתי נכון כולל בתוכו הוצאות קבועות, הוצאות צפויות והוצאות בלתי צפויות.

רוצה שאצור לעסק שלך תכנית עבודה שנתית לחסכון בזמן ולרווחים גבוהים יותר בשנה הבאה?

הניסיון שעומד לרשות משרד רוא"ח שרון שי יסייע לך ויעניק לך פתרון בכל סדר גודל. לבחירתך – החל מתכנון פשוט שנועד לשם הגשת דו"ח שנתי בלבד וחיסכון בתשלומי המס, ועד לתכנון כולל לצורך ייעול העסק והגדלת ההכנסות. והכי חשוב הגדלת הרווח הנקי בסוף השנה.
מדובר בהרבה יותר מתכנון שנועד לחסוך תשלומים מיותרים של מיסים והתעסקות בירוקרטית. מדובר ברואה חשבון  שימנף אותך לעבר הכנסות גבוהות יותר בטווח הרחוק.

אני מזמין אותך לפנות למשרד רו"ח שרון שי, לספר לי על העסק שלך ולשמוע ממני כיצד, בעזרת תכנון יעיל ונכון, אני יכול לחסוך לך הרבה זמן – והרבה הרבה כסף.