שי שרון – רואה חשבון בפתח תקווה

שרון שי – רואה חשבון

שי שרון רואה חשבון בפתח תקוה

למי כדאי לבחור ברואה חשבון מפתח תקווה?

אנחנו חיים בעידן ובמציאות שבהם כמעט הכל נעשה באינטרנט. אפילו הגשה של הדוחות השנתיים מתבצעת באופן מקוון (כבר אין ערמות דפים במשרדי רשות המיסים).
אבל דווקא במה שנוגע לניהול הכספים של העסק – צריך טאץ' אישי, ורואה חשבון שאפשר לדבר איתו, וכן – מדי פעם גם לקפוץ ולהיפגש איתו, כדי "לעשות סדר".

אם העסק או הבית שלך בפתח תקווה, כדאי לך להכיר את רוא"ח שרון שי.
רואה חשבון שרון שי יעניק לך שירות מעולה. הנה מה שכדאי לדעת על המשרד שלו:

פתח תקווה גדלה ללא הפסקה. כבר תקופה ארוכה שהעיר זוכה בדירוג גבוה בסקרים סטטיסטיים שמבקשים למפות את הערים והרשויות המקומיות הטובות ביותר לעסקים בישראל. עוד ועוד בעלי עסקים מוצאים שזה המקום הנכון ביותר עבורם ועבור ההתפתחות והצמיחה שלהם.

העיר מתפתחת ומקדמת בברכה את כניסתם של עסקים חדשים לגבולותיה, בתחומים נחשקים שמביאים איתם את רוח העתיד, לעסקים קטנים ובינוניים ולפירמות ענק בעיר ובשוליה. חשוב שיהיה לכם רואה חשבון בפתח תקווה.

בעלי עסקים רבים המתעקשים לא לקחת רואה חשבון או עזרה מקצועית הקשורה לתחום הפיננסי – עשויים בסופו של יום לספוג הפסדים קשים לאחר שסגרו את העסק וקרסו כלכלית. מרבית העסקים בישראל נסגרים בתוך 2-5 שנים מהיום שנפתחו. מחקרים הוכיחו שהסיבה העיקרית לכך היא היעדר "השכלה" או הכשרה פיננסית מתאימה בניהול העסק, בעיקר בתחילת דרכו. ייעוץ מקצועי בתחום זה, חשוב מאוד והוא חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק. באם העסק שלכם הוא באזור פתח תקווה, מומלץ כי תשכרו את שירותיו של רואה חשבון בפתח תקווה. משרד רואה החשבון שרון שי ישמח לספק לכם ייעוץ נרחב בתחום.

מי צריך רואה חשבון בפתח תקווה?

כל בעל עסק, בין אם הוא עוסק פטור, מורשה או חברה בע"מ ולעתים אפילו גם שכירים, זקוקים לשירותים של רואה חשבון בפתח תקווה או רואה חשבון באופן כללי. רואה החשבון עוסק בכל הקשור להתנהלות הפיננסית של העסק מול הרשויות ודיווחים שותפים לרשויות המס. רוא"ח מגיש את הדוחות התקופתיים והשנתיים  ומסייע לבעל העסק לקבל החלטות פיננסיות מושכלות יותר. רואה החשבון גם מזהיר מהוצאות צפויות שעשויות לגרום לאי סדרים פיננסיים בעסק.
אומנם רואה החשבון שלכם הוא לא היועץ העסקי שלכם, אולם בכל הקשור להיבט הפיננסי תוכלו להתייעץ עמו גם בנושאים מקצועיים בהקשר הפיננסי והוא יוכל לתרום לכם מניסיונו רב השנים. כמו כן תוכלו להיות בראש שקט בכל ההתנהלות מול רשויות המיסים שכן אתם לא רוצים להתעורר יום אחד עם חובות עצומים לרשויות ה מע"מ, מס הכנסה ו ביטוח לאומי או להיות מואשמים בהעלמת מיסים מסיבה מסוימת.

נעים מאוד, שרון שי – רואה חשבון מפתח תקווה.

עם ותק של יותר מ-20 שנה בפתח תקווה, קל להכיר את כל העסקים הקטנים והוותיקים, להבחין בעסקים החדשים שנפתחו לא מזמן, להכיר את המסדרונות במשרדי מס ההכנסה, את הנפשות הפועלות ואת השותפים העסקיים.

למה בעלי עסקים מפתח תקווה בוחרים במשרד שרון שי?

כשיש לך עסק, קל יותר לעבוד עם שותפים קרובים, שחיים את הסביבה ואת הקצב שלך. אם העסק בפתח תקווה אז נוח לך לקבל שירותים מרואה חשבון בפתח תקווה.
נוח לקפוץ אל רואה החשבון כשהמשרד שלו נמצא במרחק נסיעה או הליכה של דקות בודדות.
משרדנו הוא משרד בוטיק, שבו כל לקוח מוכר בשמו, ומקבל שירות מקצועי עם יחס אישי.
המשרד נמצא סמוך לקניון הגדול בפתח תקווה, אבל הקניון השכן הוא לא היתרון היחיד.
במשרד אפשר למצוא את כל היתרונות הגדולים: חנייה חופשית, 2 מסכים ומכונת קפה (בשביל הפינוק).
כשנכנסים למשרד, מרגישים ורואים מיד את כל הפלוסים של היעילות והנוחות.

רוצה להצטרף להצלחה?

יש לך עסק בפתח תקווה או בסביבה, שזקוק לשירות מצוין של רואה חשבון, כדאי שנכיר! נוכל לתאם פגישת היכרות, ולבחון את הצרכים של העסק שלך ואת מה שדרוש לו להצלחה. נשמע טוב?

אשמח לשמוע ממך בטלפון: 054-630-9306.

יותר נוח לך במייל? אני זמין גם כאן: sharon@shacpa.co.il