תמיד טוב להיות בקשר

אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה.
קבלו בדיקה ראשונית ללא עלות


  בניית תכנית עבודה שנתית וליווי עסקי

  השראה לעשייה

  בכל מסע שאי פעם עשית ותרצה לעשות בחיים, תמיד הייתה פסגה לכבוש, קצה למסלול, נקודה שאליה צריך להגיע לפני שעוצרים לארוחת הצהריים… כשיודעים לאן פנינו מועדות, אפשר לצאת לדרך ולנעוץ דגל ביעד. אם אתם מעוניינים בפתיחת תיק עוסק מורשה או אפילו פתיחת עסק קטן אנו ממליצים לכם לעשות זאת עם איש מקצוע.

  כך גם במסע העסקי שלך. כשיש יעד, יש לאן לשאוף. חשוב לתכנן מראש את המסע של העסק שלך, גם אם מדובר בלסיים את השנה כמו שצריך עם מינימום נזקים, לתכנן את השנה הבאה, לקבוע יעדים להכנסות ורווחים שאליהם תשאף להגיע במהלך השנה וכמובן מהו היעד שאליו תרצה שאתה והעסק שלך תגיעו בעוד מספר שנים.  נכון, יכול להיות שאתה יכול לכבוש את הפסגה לבד, אך תוכל להגיע לשם הרבה יותר מהר עם תכנון פיננסי נכון – כי ביזנס לא עושים לבד ותמיד יש מה ללמוד.!

  חשוב להבהיר, שיעדים יכולים להשתנות במהלך הדרך. עם זאת, חשוב להגדיר אותם מראש, כדי שאפשר יהיה לכוון אותם מחדש ולעשות בהם התאמות. אם אתם שכירים ומחפשים מידע בנושא החזר מס הכנסה לשכירים צרו איתנו קשר ונסייע לכם בשמחה ובמהרה.

  תכנון צפי הכנסות והוצאות שנתי

  קל מאוד להתחפר בבעיות היום יומיות של העסק, לשבור את הראש מול התקלות וכיבוי השריפות. אך חשוב וקריטי לעצור ולהתבונן על העסק מלמעלה. מבטיח לכם שתראו דברים ותתכננו תוכניות שלא ראיתים לפני זה וכך תוכלו לכבוש את הפסגה בפרק זמן קצר מהצפוי.

  תכנון שנתי נחוץ לא רק עבור העסק שלך ועבור רשויות המס, אלה גם עבור היציבות הכלכלית של המשפחה שלך.

  מדובר בהרבה יותר מ"סדר בעסק" או במספרים, אלא במהלך הרבה יותר מעמיק, שיאפשר לך לשדרג את העסק לרמה הבאה. תכנון שנתי איכותי יכול לספק לך אופק כלכלי מהימן, שיעזור לך לתכנן את צעדיך העסקיים.

  מדובר בכלי שמסייע בקבלת החלטות הרות גורל, מניע לפעולות חיוניות ומניא מפעולות הרסניות ומשיתופי פעולה מסוכנים. תכנון שנתי יעיל פורש לפניך את ההכנסות אל מול ההוצאות ואת הרווחים אל מול ההפסדים. כל זאת, כדי שתהיה לך אפשרות להבין מה צפוי לעסק שלך בשנה הקרובה: אם יש לך אפשרות להשקיע בפרויקט חדש, להעסיק עובדים חדשים, להתמקד בקידום ובפרסום או דווקא לנהוג בזהירות ולשמור על פרופיל נמוך.

  בעולם העסקי – אף אחד לא אוהב הפתעות, ורוב בעלי העסקים מעדיפים להיות מוכנים לכל, ולדעת מה צפוי להם בעתיד הלא רחוק. בעוד שתכנון שנתי יכול להיות מדויק להפליא, חייבים להיות זהירים, ולצד האיזון המושלם ששואפים אליו בסוף השנה, בין הכנסות לבין הוצאות – צריך לזכור את האפשרות שהעסק שלך יתקל בקשיים ובמצבים בלתי מתוכננים – שבמצב אחר היו עשויים, חס וחלילה, לרסק את העסק. תכנון הוצאות שנתי נכון כולל בתוכו הוצאות קבועות, הוצאות צפויות והוצאות בלתי צפויות.

  רוצה שאצור לעסק שלך תכנית עבודה שנתית שתחסוך לך זמן ותסייע לך להרוויח יותר בשנה הבאה?

  הניסיון שעומד לרשות משרד רואה חשבון בפתח תקווה שרון שי יסייע לך ויעניק לך פתרון בכל סדר גודל, לבחירתך – החל מתכנון פשוט שנועד לשם הגשת דו"ח שנתי בלבד וחיסכון בתשלומי המס, ועד לתכנון כולל לצורך ייעול העסק והגדלת ההכנסות והכי חשוב הגדלת הרווח הנקי בסוף השנה. מדובר בהרבה יותר מתכנון שנועד לחסוך תשלומים מיותרים של מיסים והתעסקות בירוקרטית, אלא באחד שימנף אותך לעבר הכנסות גבוהות יותר בטווח הרחוק.

  אני מזמין אותך לפנות למשרד רו"ח שרון שי, לספר לי על העסק שלך ולשמוע ממני כיצד, בעזרת תכנון יעיל ונכון, אני יכול לחסוך לך הרבה זמן – והרבה הרבה כסף.

   

  למה אנחנו?

  התעסקות מול רשויות המס

  טיפול מהיר ומקצועי

  ניסיון רב שנים

  אנחנו כאן עבורכם

  זקוקים לייעוץ פרטני
  השאר מספר ונחזור אליך בהקדם


   אולי יעניין אתכם גם

   רואה חשבון בפתח תקווה

   רואה חשבון בפתח תקווה והסביבה בעלי עסקים רבים המתעקשים לא לקחת רואה חשבון או עזרה מקצועית הקשורה לתחום הפיננסי – עשויים...

   החזר מס הכנסה לשכירים

   אולי אינכם מודעים לכך כמו רבים אחרים בעיקר שכירים, אולם בקופת המדינה שוכבים מיליארדי שקלים המיועדים לצורך החזרי מס לאזרחים...

   פתיחת תיק ברשויות

   פתיחת תיקים ברשויות המס ברכות על ההחלטה לצאת לדרך עצמאית, רגע לפני שפותחים תיקים עלינו להחליט האם להירשם כעוסק פטור, עוסק...

   הנהלת חשבונות לעצמאים וחברות בע"מ

   בעלי עסקים שחושבים קדימה ורוצים להגיע למקסימום רווחים כבר יודעים – שירותי הנהלת חשבונות הם הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות...

   אל תתעכבו בהגשת ההצהרה שלכם

   הצהרת הון היא MUST לכל בעל ובעלת עסק. בין אם ביצעתם פתיחת תיק עוסק מורשה או הקמתם חברה בע"מ. מוקדם...

   ביקורת דו"חות כספיים

   ביקורת דוחות כספיים הינו תחום עיסוקו העיקרי של רואה החשבון. שירות זה ניתן לחברות שותפויות עמותות, מלכ"רים ועוד. כל חברה בע"מ,...

   עריכת דו"חות אישיים לעצמאים

   בניית תכנית עבודה שנתית וליווי עסקי

   השראה לעשייה בכל מסע שאי פעם עשית ותרצה לעשות בחיים, תמיד הייתה פסגה לכבוש, קצה למסלול, נקודה שאליה צריך להגיע לפני...

   אולי מגיע לכם כסף מהמדינה

   זקוקים לשירותי החזר מס הכנסה לשכירים? הנה כמה סיבות למה לבחור בנו: אין צורך לשלם למשרד לפני שתקבלו תשלום ממס...

   עמותות

   שותפויות

   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי